Wilkowiecko

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
400 000 PLN
Powierzchnia
5 000 m2

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki produkcyjno-przemysłowej, położonej w Wilkowiecku, gmina Opatów, powiat Kłobucki.

Nieruchomość o powierzchni 5000m², istnieje możliwość wydzielenia większej działki.

Wymiary działki: długość 71 m, szerokość 70 m

działka niezabudowana, regularny kształt

Działka objęta miejscowym planem:  teren produkcyjno-przemysłowy

Media w drodze:
-woda,
-prąd


CENA: 400 000 PLN

Zapraszamy na prezentacje.


Tel. 577 336 445, 502 219 388


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe
Magdalena Krok

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lokum Nieruchomości Magdalena Krok z siedzibą przy Piłsudskiego 17, 42-200 Częstochowa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres mkrok@lokum-nieruchomosci.pl… czytaj więcej
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu